Doprava a platba

Platba

Bankovním převodem - Váš nákup uhradíte převodem na náš bankovní účet vedený u Fio banky, a.s. Při zadávání převodu doporučujeme využít možnost okamžité platby, peníze jsou převedeny v řádech minut a my tak můžeme ihned začít připravovat Vaši objednávku k expedici. Samozřejmostí na faktuře je QR kód, který celý proces zadávání bankovního převodu velmi urychlí.

Hotovost - Váš nákup uhradíte hotově při osobním odběru zboží.

Doprava

PPL (160 Kč ČR, 270 Kč SK)Velmi spolehlivé doručení Vaší zásilky na jakoukoliv adresu v České republice a na Slovensku (kromě P. O. boxu). Doručení probíhá zpravidla následující pracovní den. Pohyb zásilky lze sledovat on-line.

 

Zásilkovna (100 Kč ČR, 130 Kč SK) - Velmi spolehlivé doručení Vaší zásilky na jednu z téméř 9 600 poboček Zásilkovny. Doručení na vybranou pobočku probíhá zpravidla následující pracovní den. Pohyb zásilky lze sledovat on-line.

 

Zásilkovna domů (120 Kč ČR, 170 Kč SK) - Spolehlivé doručení Vaší zásilky na jakoukoliv adresu v České republice a na Slovensku (kromě P. O. boxu). Pohyb zásilky lze sledovat on-line.

 

Česká pošta - Balík Do ruky (120 Kč) - Doručení Vaší zásilky na jakoukoliv adresu v České republice. Pohyb zásilky lze sledovat on-line.
Česká pošta - Balík Na poštu (100 Kč) - Doručení Vaší zásilky na jakoukoliv pobočku České pošty. Pohyb zásilky lze sledovat on-line.
Česká pošta - Balík Do balíkovny (100 Kč) - Doručení Vaší zásilky na jednu z téméř 7 300 poboček Balíkovny. Pohyb zásilky lze sledovat on-line.

 

Individuální závoz zbraní a střeliva (1000 Kč) - Po předchozí domluvě je možná individuální doprava v rámci extérní licencované kurýrní společnosti na jakoukoliv adresu po celé České republice.

 

Osobní odběr je možný po předchozí telefonické či emailové domluvě.