Doprava a platba

Platba

Bankovním převodem - Váš nákup uhradíte převodem na náš bankovní účet vedený u Fio banky, a.s. Při zadávání převodu doporučujeme využít možnost okamžité platby, peníze jsou převedeny v řádech minut a my tak můžeme ihned začít připravovat Vaši objednávku k expedici. Samozřejmostí na faktuře je QR kód, který celý proces zadávání bankovního převodu velmi urychlí.

Hotovost - Váš nákup uhradíte hotově při osobním odběru zboží.

Doprava

PPL (150 Kč ČR, 260 Kč SK)Velmi spolehlivé doručení Vaší zásilky na jakoukoliv adresu České republice, Slovensku (kromě P. O. boxu). Doručení probíhá zpravidla následující pracovní den. Pohyb zásilky lze sledovat on-line.

 

Zásilkovna (90 Kč ČR, 120 Kč SK) - Velmi spolehlivé doručení Vaší zásilky na jednu z téméř 8 100 poboček Zásilkovny. Doručení na vybranou pobočku probíhá zpravidla následující pracovní den. Pohyb zásilky lze sledovat on-line.

 

Zásilkovna domů (120 Kč ČR, 170 Kč SK) - Spolehlivé doručení Vaší zásilky na jakoukoliv adresu České republice, Slovensku (kromě P. O. boxu). Pohyb zásilky lze sledovat on-line.

 

Individuální závoz zbraní a střeliva (1000 Kč) - Po předchozí domluvě je možná individuální doprava v rámci extérní licencované kurýrní společnosti na jakoukoliv adresu po celé České republice.

 

Osobní odběr je možný po předchozí telefonické či emailové domluvě.