Piexon Guardian Angel IV OC šedý

Novinka
Značka: Piexon
999 Kč
Skladem

Nejnovější kompaktní obranný prostředek, který obsahuje dvě nábojky (dva výstřely), účinná látka je 10% OC Piexol. Zbraň kategorie D (volně prodejné od 18 let).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejnovější kompaktní obranný prostředek, který obsahuje dvě nábojky (dva výstřely), účinná látka je 10% OC Piexol. Tvar výrobku zaručuje skvělý úchop, rychlé vytažení, zamíření a použití i v situacích, kdy již nelze použít klasický pepřový sprej. Po prolomení bezpečnostní pojistky a stisknutí spouště se vystřelí první nábojka, poté se systém automaticky přepne na druhou nábojku a je možnost vystřelit znovu. Použitá technologie a účinná látka ve formě tekutiny (gelu) zaručuje bezproblémové použití uvnitř budov, nedochází zde ke "kontaminaci" okolního prostředí. Vysoká rychlost (50 m/s) vystřelené látky zaručuje, že nedojde k vychýlení a nebo i dokonce k obrácení směru výstřelu.

Účinný dostřel je 4 metry při rozptylu zhruba 30 cm. Rozměry výrobku (110 x 23 x 70 mm) a váha (120 g) zaručují, že jej lze bez problémů nosit skrytě. Prostředek po vystřelení obou nábojek nelze přebít.

Mezi hlavní výhody patří vysoký zastavovací efekt s okamžitou účinností a paralyzování útočníka nebo agresivního zvířete, odeznění účinku výrobku zhruba po 45 minutách od aplikace. Tvar výrobku a mířidla zvyšují přesnost zásahu. Nábojky nejsou pod tlakem a tudíž je zaručena 100% spolehlivost a maximální účinnost.

Možnosti použití: při sebeobraně, jako služební donucovací prostředek, proti agresivním zvířatům, k ochraně osob a majetku.

Balení obsahuje: Prostředek Guardian Angel IV, manuál.

Reference: desítky Městských policií v České republice, bezpečnostní agentury, ostrahy letišť a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Švýcarská firma, která byla založena v roce 2000 ve městě Aarwangen (blízko Langenthal) v kantonu Bern. Díky unikátní technologii se jejich obranné prostředky rychle rozšířily po Evropě ale i zbytku světa. Tyto prostředky používají ozbrojené sbory v České republice, Francii, Itálii, Japonsku, Kanadě, Německu, Norsku, Švýcarsku, USA a také mnoho dalších.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení