Piexon JPX4 Jet Defender Laser černý

Novinka
Značka: Piexon
ZDARMAZDARMA
Piexon
12 499 Kč
Skladem

Výrobek je novou generací profesionálních obranných prostředků (pepřových pistolí), které využívají unikátní technologii aplikace účinné slzotvorné látky. Prostředek je vyroben z vysoce odolného polymeru a bez problémů odolává nešetrnému zacházení, teplotám a vlhkosti. Zbraň kategorie D (volně prodejné od 18 let).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobek je novou generací profesionálních obranných prostředků (pepřových pistolí), které využívají unikátní technologii aplikace účinné slzotvorné látky. Prostředek je vyroben z vysoce odolného polymeru a bez problémů odolává nešetrnému zacházení, teplotám a vlhkosti. Vysoká rychlost výstřelu (97 m/s) zajišťuje přesnost zásahu a zaručuje spolehlivost, maximální zastavovací účinek.

Dostřel je do vzdálenosti až 7 metrů s rozptylem zhruba 40 cm. Účinná látka ve formě tekutiny (gelu) okamžitě paralyzuje útočníka nebo agresivní zvíře a způsobuje silné podráždění dýchacích cest, očí a kůže. Konzisetnce účinné látky zaručuje, že se nerozšíří do prosotoru, ale ve velmi kátkém čase její částečky klesnou k zemi.

Výrobek se skládá z pažby a svazku čtyř hlavní, které slouží zároveň jako zásobník. Pažba, která poskytuje plnohodnotný pistolový úchop, v sobě ukrývá spoušťový i bicí mechanismus. V pažbě integrován “Picatinny Rail“ pro taktickou svítilnu a laserový značkovač ovládaný ve spodní části. Značkovač je napájen 3 bateriemi typu LR44, které nejsou součástí balení.

Princip nabíjení pistole je velmi jednoduchý, stačí odjistit oboustrannou páčku směrem k ústí, tím se uvolní pojistka a vyklopíme svazek hlavní, kde vložíme svazek nábojek. Po zaklapnutí svazku je výrobek připraven k použití. Bicí mechanismus čtyř úderníků se automaticky přepíná vlivem předchozího výstřelu proti směru hodinových ručiček. Po klepnutí úderníku do zápalky dojde k zahoření prachu a expanzi vzniklých plynů, které vytlačí píst s dráždivou látkou tryskou z nábojky. Spoušť má dostatečně dlouhý chod, která zabírá až v zadní části a to až po úplném zmáčknutí, aby nedošlo k náhodnému výstřelu, není tedy nutná mechanická pojistka.

Mezi hlavní výhody patří vysoký zastavovací efekt s okamžitou účinností a paralyzování útočníka nebo agresivního zvířete, odeznění účinku výrobku zhruba po 45 minutách od aplikace. Tvarování a mířidla zvyšují přesnost zásahu a také zasažení cíle. Nábojky nejsou pod tlakem a tudíž je zaručena 100% spolehlivost a maximální účinnost.

Možnosti použití: při sebeobraně, jako služební donucovací prostředek, proti agresivním zvířatům, k ochraně osob a majetku.

Balení obsahuje: JPX4 Jet Defender Laser v černém provedení (bez baterie), 1x ostrý zásobník JPX4 Jet Defender OC, univerzální kydexové pouzdro, záruční list včetně českého návodu.

Reference: desítky Městských policií v České republice, bezpečnostní agentury, ostrahy letišť a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Švýcarská firma, která byla založena v roce 2000 ve městě Aarwangen (blízko Langenthal) v kantonu Bern. Díky unikátní technologii se jejich obranné prostředky rychle rozšířily po Evropě ale i zbytku světa. Tyto prostředky používají ozbrojené sbory v České republice, Francii, Itálii, Japonsku, Kanadě, Německu, Norsku, Švýcarsku, USA a také mnoho dalších.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení