Tlumič A-TEC Wave pro malorážky, ráže .22LR

2 199 Kč
Na objednávku

Tlumiče řady A-TEC Wave jsou nerozebíratelné, vyrobené z kompozitních materiálů. Tlumiče jsou určeny pro použití na malorážkových zbraních a vzduchovkách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tlumiče řady A-TEC Wave jsou nerozebíratelné, vyrobené z kompozitních materiálů. Výrobky jsou opatřeny speciálním antikorozním povlakem (Vyvarujte se čištění pomocí např. ultrazvukových čističek.), aby nebyly ohroženy případnou korozí. K jejich správné údržbě postačí pouze lehké namazání a prostříknutí olejem typu WD40. Účinost tlumičů je perefktiní i po více jak 20 000 výstřelech. Tlumiče jsou určeny pro dlouhé, krátké, opakovací i samonabíjecí zbraně ráže .22 LR a .17 HMR

 

Doplněk zbraní kategorie C, který podléhá ohlášení.

Dostupné varianty: 1/2"-20 UNF, 1/2”-28 UNEF (Vhodné pro Taurus TX22).

 

Pozor, u tohoto produktu je možný pouze osobní odběr z důvodu kontroly platnosti zbrojního průkazu. Po předchozí domluvě je možné zařídit přepravu externí licencovanou kurýrní společností na jakoukoliv adresu po České republice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Norská firma, která se specializuje na tlumiče hluku pro palné zbraně a drobné příslušenství. Firma byla založena v roce 1999. Společnost investuje přibližně 1 000 000 euro ročně ze svého zisku zpět do vývoje a výzkumu. Roční produkce je zhruba 80 000 tlumičů.