Zásobník Piexon JPX4 Jet Defender tréninkový zelený

1 099 Kč
Skladem

Tréninkový zásobník JPX4 obsahuje čtyři nábojky, každá je o objemu 10ml naplněná potravinářským barvivem pro cvičné účely.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tréninkový zásobník JPX4 obsahuje čtyři nábojky, každá je o objemu 10ml naplněná potravinářským barvivem pro cvičné účely. Všechny nábojky jsou spojené rychlonabíjecí plastovou svorkou.

Po vystřelení nelze nábojky znovu naplnit. Patentovaný design nábojek zajišťuje unikátní samočisticí mechanismus, který čistí trysku od dráždivé látky.

Nábojka je vyrobena z hliníku a obsahuje 10 ml tréninkové látky. Unikátnost technologie spočívá ve způsobu aplikace, kdy se pro iniciaci výstřelu využívá pyropatrona místo hnacího plynu. To má hned několik výhod: výrazně delší dosah, nedochází k úniku tlaku z nábojky vlivem teplotních změn, možnost použití v uzavřené místnosti nebo naopak při použití proti větru.

Princip výstřelu – po úderu úderníku do zápalky dojde k zahoření prachu a expanzi vzniklých plynů, které vytlačí píst s dráždivou látkou tryskou z nábojky. Rychlost výstřelu je až 97 m/s a dostřel až 7 m při rozptylu do 50 cm. Látka se konzistencí blíží gelu, proto se nerozšíří do prostoru, ale ve velmi krátkém čase její částečky klesnou k zemi a minimálně ohrozí tak nezúčastněné osoby.řez nábojkou

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Švýcarská firma, která byla založena v roce 2000 ve městě Aarwangen (blízko Langenthal) v kantonu Bern. Díky unikátní technologii se jejich obranné prostředky rychle rozšířily po Evropě ale i zbytku světa. Tyto prostředky používají ozbrojené sbory v České republice, Francii, Itálii, Japonsku, Kanadě, Německu, Norsku, Švýcarsku, USA a také mnoho dalších.