9mm Luger Aguila FMJ

295 Kč 5,90 Kč / 1 ks
Skladem

Celoplášťové pistolové střelivo ráže 9mm Luger od mexického výrobce Aguila. Model byl původně vytvořený pro mexickou armádu, nyní Aguila zpřístupnila střelivo pro civilní trh. Střelivo je baleno po 50 kusech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celoplášťová střela 9 mm Luger o váze 115 grainů (7,5 gramů) nebo 124 grainů (8 gramů) je velmi vhodnou volbou pro terčovou střelbu. Specialitou tohoto střeliva je drážka v nábojnici, ta zabraňuje posunu projektilu do nábojnice. Střelivo se vyznačuje lepší výkonností nežli Sellier & Bellot a to za stejnou cenu. Cena za kus je 5,9 Kč, baleno po 50 kusech.

 

Pozor, u tohoto produktu je možný pouze osobní odběr z důvodu kontroly platnosti zbrojního průkazu. Po předchozí domluvě je možné zařídit přepravu externí licencovanou kurýrní společností na jakoukoliv adresu po České republice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mexická společnost, zabývající se výrobou střeliva. Společnost patří do koncernu Industrias Tecnos of Cuernavaca. Koncern vznikl v roce 1961 a její původní název byl Cartuchos Deportivos de México. Firma patří k jednomu z největších výrobců střeliva na světě.