AR15 UAR 16″, .223 Wylde

25 499 Kč
Skladem

Cenově dostupná puška typu AR15 v ráži .223 Wylde s 16 palcovou hlavní amerického výrobce. Velmi dobrá varianta pro začátečníky, kvality a vlastnosti této pušky ocení i zkušení střelci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puška nabízí kvalitní nitridovanou hlaveň délky 16" se stoupáním 1:8, government profilem a je zakončená závitem 1/2x28 s Flashiderem A2 (výkovek). Zbraň je opatřena komorou .223 Wylde (lze použít střelivo ráže .223 REM, ale i 5,56x45).

Mezi další vlastnosti pušky patří:
Volně plovoucí MLOK předpažbí s přerušeným horním railem. Předpažbí je dostatečně zajistěno výstupky přes horní rám proti nežádoucímu pohybu.
Kovaný horní a spodní rám, který je vyroben z hlíníkové slitiny 7075-T6 (samozřejmostí je soulad s vojenskými standardy Mil-Spec).
Spodní rám, který oproti konkurenčním puškám v této cenové kategorii nabízí oboustranný záchyt závěru.
Leštěný nitridovaný závěr (BCG) Mil-Spec M16 5,56.
Nízkoprofilová tleskopická pažba včetně QD očka pro upnutí popruhu.
Mission First Tactical V2 pistolová rukojeť.

 

Pozor, u tohoto produktu je možný pouze osobní odběr z důvodu kontroly platnosti zbrojního průkazu a příslušného nákupního povolení. Po předchozí domluvě je možné zařídit přepravu externí licencovanou kurýrní společností na jakoukoliv adresu po České republice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká firma, která vyrábí a dodává díly na pušky typu AR-15 převážně firmám, které poté kompletní pušky prodávají pod svou vlastní značkou.