Remington C-BEE 22 .22LR 33GR HP

290 Kč
Na dotaz

Malorážkové střelivo od americké firmy Remington. Střela v provedení Hollow point o váze 33 GR. Střelivo je velmi vhodné pro použití v kombinaci s tlumičem hluku, baleno po 100 kusech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malorážkové střelivo od americké firmy Remington. Střela v provedení Hollow point o váze 33 GR. Střelivo je velmi vhodné pro použití v kombinaci s tlumičem hluku. Cena za kus je 2,9 Kč, baleno po 100 kusech.

 

Pozor, u tohoto produktu je možný pouze osobní odběr z důvodu kontroly platnosti zbrojního průkazu. Po předchozí domluvě je možné zařídit přepravu externí licencovanou kurýrní společností na jakoukoliv adresu po České republice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká společnost, která se zabývá výrobou zbraní, střeliva, různého příslušenství. Její historie sahá až do roku 1816, kdy byla založena. Společnost je z důvodu vysokých pohledávek v úpadku, v roce 2020 byla značka odkoupena společností Vista Outdoor. Po odkoupení vlastnických práv k značce, byly založeny dvě separátní společnosti, z nichž jedna se zabývá primárně výrobou zbraní a druhá střelivem.