Aguila .22LR Super Extra HV HP 40gr

90 Kč 1,80 Kč / 1 ks
Skladem

Malorážkové střelivo z mexické muničky Aguila .22 LR Super Extra HV HP, jsou náboje s okrajovým zápalem v provedení High Velocity, střela Hollow Point. Střelivo je baleno po 50 kusech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malorážkové střelivo z mexické muničky Aguila .22 LR Super Extra HV HP, jsou náboje s okrajovým zápalem v provedení High Velocity, střela Hollow Point. Náboje jsou vhodné zejména pro lov drobné škodné zvěře a sportovní střelbu. Střelivo se vyznačuje lepší výkonností nežli Sellier & Bellot a to za stejnou cenu. Cena za kus je 1,8 Kč, baleno po 50 kusech.

 

Pozor, u tohoto produktu je možný pouze osobní odběr z důvodu kontroly platnosti zbrojního průkazu. Po předchozí domluvě je možné zařídit přepravu externí licencovanou kurýrní společností na jakoukoliv adresu po České republice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mexická společnost, zabývající se výrobou střeliva. Společnost patří do koncernu Industrias Tecnos of Cuernavaca. Koncern vznikl v roce 1961 a její původní název byl Cartuchos Deportivos de México. Firma patří k jednomu z největších výrobců střeliva na světě.