Hornady Critical Defence 9mm Luger 115gr FTX CD

875 Kč
Skladem

Jedna ze špiček na trhu co se týče střeliva na sebeobranu. Střelivo Hornady Critical Defense je určené zejména do krátkých zbraní s kratší délkou hlavně, okolo 2“- 3,5“. Střelivo je baleno po 25 kusech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedna ze špiček na trhu co se týče střeliva na sebeobranu. Hornady Critical Defense disponují, nízkým zpětným rázem a speciální střelou FTX která má v dutině gumovou vložku která pomáhá správné expanzi střely při průniku materiálem. Střelivo je určené zejména do krátkých zbraní s kratší délkou hlavně, okolo 2“- 3,5“. Při použití střeliva se nepředpokládá nutnost splnění všech kritérii FBI protokolu. Střelivo je laborováno střelnými prachy, které eliminují a snižují výšleh na ústí a tím případné oslnění během střelby za snížené viditelnosti. Cena za kus je 35 Kč, baleno po 25 kusech.

Balistický test pistolového střeliva s řízenou deformací.

 

Pozor, u tohoto produktu je možný pouze osobní odběr z důvodu kontroly platnosti zbrojního průkazu a přislušné výjimky kategorie A-I. Po předchozí domluvě je možné zařídit přepravu externí licencovanou kurýrní společností na jakoukoliv adresu po České republice.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká munička, která byla založena v roce 1949 Joycem Hornadym. Z počátku se zabývali především výrobou komponent pro přebíjení. Své portfolio nabízených produktů postupně rozšiřovali do podoby, jak tuto firmu známe dnes.