Hornady Critical Defence 9mm Luger 115gr FTX CD

875 Kč 35 Kč / 1 ks
Na objednávku

Jedna ze špiček na trhu co se týče střeliva na sebeobranu. Střelivo Hornady Critical Defense je určené zejména do krátkých zbraní s kratší délkou hlavně, okolo 2“- 3,5“. Střelivo je baleno po 25 kusech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedna ze špiček na trhu co se týče střeliva na sebeobranu. Hornady Critical Defense disponují, nízkým zpětným rázem a speciální střelou FTX která má v dutině gumovou vložku která pomáhá správné expanzi střely při průniku materiálem. Střelivo je určené zejména do krátkých zbraní s kratší délkou hlavně, okolo 2“- 3,5“. Při použití střeliva se nepředpokládá nutnost splnění všech kritérii FBI protokolu. Střelivo je laborováno střelnými prachy, které eliminují a snižují výšleh na ústí a tím případné oslnění během střelby za snížené viditelnosti. Cena za kus je 35 Kč, baleno po 25 kusech.

Balistický test pistolového střeliva s řízenou deformací.

 

Pozor, u tohoto produktu je možný pouze osobní odběr z důvodu kontroly platnosti zbrojního průkazu a přislušné výjimky kategorie A-I. Po předchozí domluvě je možné zařídit přepravu externí licencovanou kurýrní společností na jakoukoliv adresu po České republice.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká munička, která byla založena v roce 1949 Joycem Hornadym. Z počátku se zabývali především výrobou komponent pro přebíjení. Své portfolio nabízených produktů postupně rozšiřovali do podoby, jak tuto firmu známe dnes.