Taurus TX22 černá

12 999 Kč
Skladem

Nejprodávanější pistole v kategorii malorážkových (.22LR) pistolí. Zbraň již byla navržena a vyrobena v této ráži. Nejedná se o předělávku z "blank" zbraně, jako to je u některých konkurenčních značek běžné.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejprodávanější pistole v kategorii malorážkových (.22LR) pistolí. Zbraň již byla navržena a vyrobena v této ráži. Nejedná se o předělávku z "blank" zbraně, jako to je u některých konkurenčních značek běžné. Pistole byla vyrobena v super moderním závodě otevřeném v roce 2019 v Bainbridge, USA. Pistole získala prestižní ocenění zbraně roku 2019. Zbraň kategorie B, k nabytí je nutné nákupní povolení.

Balení obsahuje: pistoli, 2x 16 ranný zásobník, nabíječku, adaptér pro montáž tlumiče hluku se závitem 1/2"-28 UNEF.

 

Pozor, u tohoto produktu je možný pouze osobní odběr z důvodu kontroly platnosti zbrojního průkazu a příslušného nákupního povolení. Po předchozí domluvě je možné zařídit přepravu externí licencovanou kurýrní společností na jakoukoliv adresu po České republice.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Světoznámá americko-brazilská zbrojovka, která byla založena v roce 1939. Společnost se pyšní titulem největšího výrobce krátkých zbraní na světě. Zbraně značky Taurus jsou velmi vhodnou volbou pro ty, kteří hledají vynikající poměr mezi cenou, kvalitou a výkonem.